מאמרים בנושא פריזבי לכלבים

ההיסטוריה של פריזבי לכלביםההיסטוריה של פריזבי לכלביםלפי וויקיפדיה - ממציא הפריזבי, וולטר פרדריק מוריסון (1920–2010), כינה אותה "צלחת פלוטו".
וולטר מוריסון שאב את ההשראה להמצאה מתבניות להכנת עוגת פאי שאיתן שיחק עם אשתו במשחק
 מסירות.
מתי משחק הפריזבי המשותף בין כלבים לאנשים החל? 


 
פריזבי לכלבים או בשמו השני דיסק דוגפריזבי לכלבים או בשמו השני דיסק דוג🥏אז מה זה בעצם פריזבי לכלבים?
פריזבי לכלבים הוא פעילות משותפת לאדם והכלב בה האדם זורק צלחת פריזבי באוויר והכלב תופס אותה, זאת פעילות הבסיס משם כל אחד יכול לפרש זאת כיצד שהוא רוצה והשמיים הם הגבול 😊
איך לתקן פריזבי שנזוקאיך לתקן פריזבי שנזוקהערה: לא ניתן לתקן את כל סימני הנשיכה או הניקור. זה רק מדריך כדי לעזור לתקן את רוב החורים שעל הדיסק.
תרגילי חורף בפריזביתרגילי חורף בפריזבימזג אוויר לא מאפשר אימונים בחוץ ? בברלין קר , בישראל חם.
מניעת פציעות במשחק פריסבימניעת פציעות במשחק פריסבילשחק פריזבי עם הכלב שלך הוא אחד הדברים המהנים ביותר שאפשר לעשות הוא לא מצריך תהליך אילוף ארוך (לפחות בשלבים הראשונים כמובן שמי שמתחרה עם הכלב שלו צריך לעבוד מאוד קשה!!)
שחקנים על 4 : ה"מקנאב"שחקנים על 4 : ה"מקנאב"
הקדמה:
ברוכים הבאים לסדרת הפוסטים החדשה: "שחקנים על 4" על כלבים מסוגים שונים שאנחנו פחות מכירים שמשחקים פריזבי - והפעם ה"מקנאב"
כשפעם ראשונה פוגשים מקנאב חושבים כמה המראה שלו מוזר,
רגליים ארוכות, בלי זנב, פרווה קצרה וצמודה, נראה כמו תערובת של בורדר קולי ורועי אוסטרלי יחדיו, ואז רואים אותו אל המגרש!
שחקנים על 4 פרק 1שחקנים על 4 פרק 1
במסגרת סדרת הפוסטים: "שחקנים על 4"
גזעים שאנחנו פחות מכירים שמשחקים איתם פריזבי – הפעם אציג את גזע הכלבים הידוע בשם:
"נובה סקוטיה דאק טולינג רטריבר" או בכינויו "טולר".
מכירים את התופעה הזאת כשאתם מתעניינים במשהו מסוים ואתם מתחילים לראות אותו פתאום בכל מקום, זה מה שקרה לי כשהתחלתי להתעניין בכלבי הטולר.
צוות ששוה להכיר - סוון פן דראישסצוות ששוה להכיר - סוון פן דראישסבסדרת הפוסטים הזאת, #צוות_ששווה_להכיר אני חולקת איתכם סיפורים על שחקני פריסטייל , שחקני דיסטנס, אלופי אירופה ועולם, אנשים שעושים דברים מטורפים ומדהימים עם הכלבים האישיים שלהם, כלבים גדולים וקטנים מכל מיני סוגים, מתוך אהבה גדולה לכלבים ולספורט.
צוות ששווה להכיר - צצוות ששווה להכיר - צ'אק מידלטןתוך כדי שאני כותבת את המילים הללו אני מבינה שבאופן פרדוקסלי, כל השנה וחצי שאני עובדת ומתאמנת בארצות הברית כמעט ולא כתבתי על צוותי פריזבי אמריקאים.
הדבר לא אומר שאין צוותים שראויים להיכנס למסורת #צוות_ששווה_להכיר, אלא שהדבר גם תלוי בתחושות שלי 
צוות ששווה להכיר - החבורה האיטלקית, "אנטוניו", "קוזמה" והכלבת הלברדור/בורדר קולי המעורבת שלהם בשם "בצוות ששווה להכיר - החבורה האיטלקית, "אנטוניו", "קוזמה" והכלבת הלברדור/בורדר קולי המעורבת שלהם בשם "במכירים את המשפט "צריך שניים לטנגו"? חשבתם פעם מה היה קורה אם היו שלושה רקדנים לטנגו? 😉
אז זהו שלי אישית לא יצא לראות שלושה רקדנים בטנגו אבל כן יצא לי לראות צוות של שני שחקני פריזבי וכלבה אחת, עולים להתחרות על המגרש ושהציגו הופעה שהיא ברמה של יצירת אומנות לא פחות.
צוות ששווה להכיר - אלכס שטייןצוות ששווה להכיר - אלכס שטייןיש לי שאלה אליכם, לכמה ממכם הייתה ההזדמנות לפגוש דמות שהיא אגדה מהלכת? 
בינתיים אספר לכם סיפור כיצד הזדמן מזלי ולי יצא לפגוש דמות שכזאת, הדמות שעבור רבים הובילה לפרסום הפריזבי כלבים בעולם:
יום אחד אני נכנסת לסלון של לורנס ובטלוויזיה שודר משחק כדורסל של קבוצת הלוס אנג'לס לייקרס נגד קבוצת הכדורסל פילדלפיה סיקסרס.
צוות ששווה להכיר - מוראנו והכלבה שלו סאפירהצוות ששווה להכיר - מוראנו והכלבה שלו סאפירהאתחיל בגילוי נאות, הסיפור שלפנינו הוא אחד המרגשים והמשכילים ביותר שנתקלתי בהם בתחום שלנו, בשנים האחרונות ועבורי הוא תזכורת על הדרכים שאנו בוחרים מול אתגרים וכיצד הם מלווים אותנו לחיים מספקים יותר ברגעים קשים שהחיים מזמנים לנו ועל קבלת האחר והשונה. 
צוות ששווה להכיר - תמיר ארזצוות ששווה להכיר - תמיר ארזעד כה בסדרת הפוסטים ‫#צוות_ששווה_להכיר‬ , כתבתי על צוותים מאירופה וארה"ב, הפעם אני רוצה לכתוב דווקא על צוות מקומי ישראלי.
הסבב הנוכחי שלי בישראל קרוב לסיומו, לפעמים אנחנו שוכחים כמה הבית שלנו מיוחד ומדהים, ואז אנחנו חוזרים אליו שוב ומגלים את היופי מחדש. 
בכל יום שאני פה אני מגלה עוד בני אדם מופלאים וחמים עם אהבה רבה לכלביהם, בני אדם שרק צמאים ללמוד ולמצוא פעילות משותפת מהנה ומחברת בינם לבין כלביהם. 
צוות ששווה להכירצוות ששווה להכירכל פעם שאני נכנסת לאולם האימונים של לורנס זהו המשפט שאני רואה כתוב על פריזבי ורוד עם ציור של דוברמן וכל פעם מחדש זהו המשפט שנתפס לי בעין. שאלתי את לורנס :״מה הקשר? ״זה השם של הכלבה״ הוא ענה וחייך ודחק בנו להמשיך להתאמן.
כעבור חודשיים אנחנו מגיעים לאליפות העולם שהתקיימה בסופ״ש האחרון של ספטמבר במדינת טנסי.
צוות ששווה להכיר - מלאני פרידריך וטראבלצוות ששווה להכיר - מלאני פרידריך וטראבלהפוסט הזה מעט שונה ממנה שאני בדרך כלל כותבת, הוא אישי ולא בטוחה שכל אחד יתחבר אליו...
אבל אחרי שעברנו כברת דרך ביחד, אני מרגישה שאנחנו חברים ואני יכולה לקחת את הסיכון הרגשי ולחלוק איתכם משהו אישי וקצת אחר שמקווה שתקבלו אותו בהבנה.
צוות_ששווה_להכיר - מריו ויוליצוות_ששווה_להכיר - מריו ויוליכמה הייתם מוכנים לשלם עבור כלב שהוא אלוף עולם בפריזבי?
1000 ₪ ? 5000 ₪ ? או אפילו יותר?
צוות ששווה להכיר - מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקוםצוות ששווה להכיר - מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקוםאז מי הם זוג ההולנדים המדהימים האלו?
הכירו את מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקום!
אלו הם שני האנשים שהדביקו אותי במחלת הפלסטיק המעופף,
חצי שנה לאחר אותו ביקור, ביוני 2014 יצאתי איתם לאליפות אירופה באיטליה להתחרות ב- Skyhoundz.
צוות ששווה להכיר - סרגי גורובצוות ששווה להכיר - סרגי גורובכשאתם קוראים את סדרת הפוסטים #צוות_ששווה_להכיר , קרוב לוודאי שאתם שמים לב
שאני מזכירה לא מעט את שנת 2015.
צוות ששווה להכיר -  ג׳ואנה קורבל ולוריצוות ששווה להכיר - ג׳ואנה קורבל ולוריאחד הדברים הכי חשובים זה ללמוד ולהכיר סגנונות עבודה של מאלפים וכלבים שונים
לצוות הזה יש עבורי קשר אישי ישיר- אני גאה לספר לכם על ג׳ואנה קורבל ולורי ( בורדר קולי) מפולין.
צוות ששווה להכיר - כל אחד יכולצוות ששווה להכיר - כל אחד יכולבורדים! בורדרים! בורדרים!
כן אני יודעת גם לי יש בורדרים, כולם אוהבים בורדרים, כל הזמן אני מקבלת פניות מאנשים שאומרים לי
צוות ששווה להכיר - שוהאן היראיצוות ששווה להכיר - שוהאן היראימה קורה שתרבות המזרח הרחוק פוגשת תרבות פופ מערבית?
מה שקורה הוא שמקבלים למוח פיצוץ של טעמים, כאילו שף אומן של מטבח פיוז'ן, רקם במטבח סט של טעמים אקזוטיים ומדויקים.
צוות ששווה להכיר - לוראנס פראדריקצוות ששווה להכיר - לוראנס פראדריקאתם מכירים את הרגע הזה כשאתם נתקלים באדם ומבינים שהוא יותר מאיש מקצוע, אלא מנטור ומורה לחיים? אדם שהיכולת הבנה שלו בכלבים ואנשים גובלת כמעט בחוש שישי....
צוות ששווה להכיר - בובטיילצוות ששווה להכיר - בובטייל"בובטייל" או בשמו היותר מוכר "כלב צאן אנגלי"
איזה כלב מגניב זה?! הוא גדול וכבד ומזכיר שטיח שאגי, או כבש ענקית, וזה סוג הכלבים האחרון שהייתם מצפים לשחק איתו פריזבי, אבל זהו שלא, וזה גם מה שאני מנסה להשיג פה, אני רוצה שתפתחו את הראש ותחשבו מחוץ לקופסה
צוות ששווה להכיר - מאטאו גדוניצוות ששווה להכיר - מאטאו גדוניהשבוע חלקתי איתכם את הרגע בו הבנתי שהפריזבי הוא חלק בלתי נפרד מחיי, וכיצד למחרת בפעם הראשונה נחשפתי לאחד מגדולי שחקני הפריזבי בעולם - מאטאו גדוני האגדי.
צוות ששווה להכיר - אלן והכלבות שלוצוות ששווה להכיר - אלן והכלבות שלוהיום תכירו צוות משוויץ היפה שיודעת להוציא עוד כמה דברים חוץ משעוני קוקיה, חשבונות בנק ושוקולד.
צוות ששווה להכיר - פלאוורצוות ששווה להכיר - פלאוורשוויצרי, הולנדי, גרמני, איטלקי וקולומביאני, יושבים על בירה...
בניגוד למה שזה נראה, לא מדובר בהתחלה של בדיחה אלא באחד הרגעים המשמעותיים והחשובים בחיי
מקצה Super Pro ו Toss&Fetch דיסטנס - USDDN פריזבי כלבנימקצה Super Pro ו Toss&Fetch דיסטנס - USDDN פריזבי כלבנימקצה Super Pro ו Toss&Fetch
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
זריקות מרחק לדיוק למתחילים ומתקדמים .
לפניכם תמונה של מגרש והסבר מהספר שיפוט באנגלית.
Fastback vs ZDisc - ההבדליםFastback vs ZDisc - ההבדליםבקיץ 2017 קיבלנו משלוח ראשון של דיסקים מסוג ZDisc של חברת Hyperflite לא באמת הבנו מה רוצים מאיתנו בדיסק הזה.
אליפות אירופה בUSDDN לשנת 2018בסלובקיהאליפות אירופה בUSDDN לשנת 2018בסלובקיהאליפות אירופה בUSDDN לשנת 2018בסלובקיה
שיעורי פריזבי לכלבים - תרגילי חובה בתחרות ה - USDDNשיעורי פריזבי לכלבים - תרגילי חובה בתחרות ה - USDDNתרגילי חובה לתחרות ה - USDDN בפריזבי לכלבים.
ארבעה סירטונים שמסבירים על כל תרגיל ותרגיל, מומלץ מאוד למתחרים בתחרויות אבל גם מתאים לכל חובב פריזבי
USDDN 2018 - ישראלUSDDN 2018 - ישראלב 09.11.2018 בגן שמואל הייתה התחרות הראשונה תחת חסותה של ה USDDN בשיפוט של Michaela Andrová ו Alena Smolíková מצ'כיה ועדי כרמי ומרגריטה בוגוסלבסקיה מישראל.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0