מאמרים בנושא פריזבי לכלבים

מנעית פציעות בעבודת פריסבימנעית פציעות בעבודת פריסבילשחק פריסבי עם הכלב שלך הוא אחד הדברים המהנים ביותר שאפשר לעשות הוא לא מצריך תהליך אילוף ארוך (לפחות בשלבים הראשונים כמובן שמי שמתחרה עם הכלב שלו צריך לעבוד מאוד קשה!!)
איך לתקן פריזבי שנזוקאיך לתקן פריזבי שנזוקהערה: לא ניתן לתקן את כל סימני הנשיכה או הניקור. זה רק מדריך כדי לעזור לתקן את רוב החורים שעל הדיסק.
תרגילי חורף בפריזביתרגילי חורף בפריזבימזג אוויר לא מאפשר אימונים בחוץ ? בברלין קר , בישראל חם.
צוות ששווה להכיר - בובטיילצוות ששווה להכיר - בובטייל"בובטייל" או בשמו היותר מוכר "כלב צאן אנגלי"
איזה כלב מגניב זה?! הוא גדול וכבד ומזכיר שטיח שאגי, או כבש ענקית, וזה סוג הכלבים האחרון שהייתם מצפים לשחק איתו פריזבי, אבל זהו שלא, וזה גם מה שאני מנסה להשיג פה, אני רוצה שתפתחו את הראש ותחשבו מחוץ לקופסה
צוות ששווה להכיר - מאטאו גדוניצוות ששווה להכיר - מאטאו גדוניהשבוע חלקתי איתכם את הרגע בו הבנתי שהפריזבי הוא חלק בלתי נפרד מחיי, וכיצד למחרת בפעם הראשונה נחשפתי לאחד מגדולי שחקני הפריזבי בעולם - מאטאו גדוני האגדי.
אלן והכלבות שלואלן והכלבות שלוהיום תכירו צוות משוויץ היפה שיודעת להוציא עוד כמה דברים חוץ משעוני קוקיה, חשבונות בנק ושוקולד.
צוות ששווה להכירצוות ששווה להכירשוויצרי, הולנדי, גרמני, איטלקי וקולומביאני, יושבים על בירה...
בניגוד למה שזה נראה, לא מדובר בהתחלה של בדיחה אלא באחד הרגעים המשמעותיים והחשובים בחיי
Fastback vs ZDisc - ההבדליםFastback vs ZDisc - ההבדליםבקיץ 2017 קיבלנו משלוח ראשון של דיסקים מסוג ZDisc של חברת Hyperflite לא באמת הבנו מה רוצים מאיתנו בדיסק הזה.
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק