אודות החנות - עולם הפריזבי לכלבים

מי אנחנו?
עולם הפריזבי לכלבים הוא הבית שלכם למכירת ציוד פריזבי לכל סוגי הכלבים. החנות המקוונת, המספקת משלוחים בכל רחבי הארץ, מנוהלת על ידי שקד רוטשילד, מאלף כלבים מקצועי כבר שנים רבות, שהחליט לקחת את נושא הספורט הכלבני ככלל והפריזבי והצעצועים לכלבים צעד אחד קדימה.
בעולם הפריזבי לכלבים אנו שמים דגש על בטיחות, מקצועיות ועל בחירה של המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק. המוצרים, שיוצרו על ידי מומחים מתוך מחשבה על טובת הכלב ונמכרים בחנות נבחרים בקפידה ומתאימים לכולם - החל ממשחק מקצועני בתחרויות ועד למשחק בשעות הפנאי בחצר או בפארק.

אל עולם הפריזבי לכלבים הגיע שקד לאחר שנים רבות כמאלף, שם נחשף לצורך של הכלבים בפריקת אנרגיה על בסיס קבוע דרך משחק, מטרה שהפריזבי מספק עבורה פתרון נהדר. 

דגמי הפריזבי שתמצאו בעולם הפריזבי לכלבים מיובאים בעיקר משלוש חברות מובילות בתחום – Hyperflite האמריקאית המייצרת אך ורק פריזבי לכלבים, Latitude64 השוודית אחת היצרניות הוותיקות איכותיות בתחום. וה - Fastback של חברת  wham-o . דגמי הפריזבי שנמכרים בחנות המקוונת מיוצרים מפלסטיק שאינו רעיל ומיועד למשחק עם כלבים.
בנוסף, בעולם הפריזבי לכלבים תמצאו גם מגוון איכותי של צעצועים מיוחדים לכלבים שנבחרו בקפידה, המותאמים לכל הכלבים. הצעצועים מותאמים לכל סוגי הנשיכה – כלבים עם נשיכה עדינה ורכה, וכלבים עם נשיכה חזקה במיוחד הזקוקים לצעצוע עמיד שיחזיק לאורך זמן. הצעצועים הנמכרים בחנות מיובאים מהחברות המובילות בתחום – FE האיטלקית, המספקת צעצועים ווסטים לפריזבי, ו-Zayma הפולנית, המספקת צעצועים לכלבים ברמה הגבוהה ביותר.

כל המוצרים שנמכרים בעולם הפריזבי לכלבים נבחרו בקפידה ונוסו על ידי שקד עצמו ומתאימים לכל הכלבים, אשר הבעלים שלהם רוצים לשחק איתם, לעשות ספורט ולסייע להם לפרוק אנרגיה בצורה נכונה, החל מגור צעיר ועד לכלב בוגר. המוצרים הנמכרים בחנות אמינים ומקצועיים ונחשבים למובילים בשוק.יעקוב גדאסי , מרגריטה בוגוסלבסקיה , יוסף טוויטו , גידי בן דור - USDDN 2018

משלוחים
הזמנות יוצאות למשלוח יום לאחר ההזמנה (ראשון עד חמישי).
לפרטים נוספים ניתן לקבל בדף המשלוחים >> לחץ כאן


מדיניות החזרת מוצרים
ניתן להחזיר את המוצר עד 14 יום מיום הקניה ולקבל החזר כספי בניקוי משלוח ו 5% כחוק ובתנאי שלא נעשה במוצר כל שימוש.
ניתן להחזיר כל מוצר שנקנה אצלנו בעד מוצר אחר לאחר הסדרת ההפרש הכספי (אם יש) .
במידה ונעשה שימוש במוצר לא נוכל להחליפו.
החזר המוצרים על חשבון הלקוח, אין החזר כספי על משלוח.

מדיניות תשלומים
ניתן לשלם במזומן במקום בלבד!
תשלום דרך האינטרנט הוא דרך שרת מאובטח של חברת מקס
תשלום דרך האפליקציות ביט ופייבוקס לטלפון 053-3353870מרגריטה לפני אליפות ה skyhoundz - 2018

החנות הוקמה לפני מספר שנים ע"י גידי בן דור , שהוא מאלף כלבים וותיק ובעל פנסיון כלבים במושב נווה-אטי"ב http://Gididog.com 
 
Coi בניית אתרים
0