צוות ששווה להכיר מאטאו גדוני - פריזבי לכלבים

מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
#צוות_ששווה_להכיר
אז מה שלומכם חברים?
השבוע חלקתי איתכם את הרגע בו הבנתי שהפריזבי הוא חלק בלתי נפרד מחיי, וכיצד למחרת בפעם הראשונה נחשפתי לאחד מגדולי שחקני הפריזבי בעולם - מאטאו גדוני האגדי.
בואו תישארו איתי באיטליה עוד קצת, מסתבר שוב ושוב שאיטליה היא לא רק נופים קסומים, יין קיאנטי, אופנועי דוקטי, רכבי אלפא רומאו, פיצה ופסטה, אלא מעצמה כלבנית, עם מודעות לכלבים וספורט כלבני.
לפני שאמשיך אני רוצה לכתוב משהו: כשחושבים פריזבי כלבים, רוב האנשים יחשבו "בורדר קולי" , זה כלב מושלם למשימה, קל משקל, נהיג ביותר, קשוב קשב מוחלט לבעלים ורוצה לרצות בכל מחיר, וכמובן קל מאד לעבוד איתם, גילוי נאות, אני עצמי מגדלת חמישה כלבי בורדר, ומאוהבת בהם מעל הראש.

עם זאת מטרת הקהילה שאנו חברים בה, היא בין השאר להראות, כי פריזבי כלבים מיועד לכל הבעלים וגזעי הכלבים שאוהבים לעבוד ויש להם את הרצון לכך, אנו רואים זאת בבעלים אתלטים עם כלבים אתלטים לבין בעלים איטיים עם כלבים כבדים יותר, מבוגרים וצעירים, כולם יכולים לשחק פריזבי עם הכלבים כל עוד עושים זאת נכון.
צוות כזה הם הם "אדי ולוקה" , אדי כלב אוסטרלי כבד ומסיבי והבעלים, לוקה, בחור רגיל כמוני וכמוכם, אבל כשהם עולים על מגרש הפריסטייל הם מלאים בכל כך הרבה אנרגיה וחיוביות.
כשאדי הרועה האוסטרלי, קופץ במגרש הפריסטייל הקהל נשאר המום, כל קפיצה שלו מלאה בכוח ועוצמה וכל נחיתה שלו מדויקת וקלילה כאילו נחת על ענן ללא מאמץ ואילו לוקה הנוהג של אדי, כולו מלא התלהבות מלאת אנרגיה שמדביקה את הצופים בתשוקה רבה.
אני תמיד אומרת, כשרועה אוסטרלי קופץ נכון, שום בורדר קולי או קלפי יכולים לעמוד מולו.
אדי ולוקה מוכיחים לנו שזה ממש לא משנה שאתה לא גבוה או אתלטי והכלב שלך אולי יותר גדול ממך, בעולם הפריזבי אפשר לעשות הכל עם קצת דמיון, יצירתיות ותשוקה
מקווה שתיהנו מהצוות המדליק הזה כמו שאני והקהל האירופאי נהנים לצפות בהם כשהם עולם למגרש
#צוות_ששווה_להכיר


 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0