צוות ששווה להכיר

#צוות_ששווה_להכיר
“Karma is a bitch”
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
כל פעם שאני נכנסת לאולם האימונים של לורנס זהו המשפט שאני רואה כתוב על פריזבי ורוד עם ציור של דוברמן וכל פעם מחדש זהו המשפט שנתפס לי בעין. שאלתי את לורנס :״מה הקשר? ״זה השם של הכלבה״ הוא ענה וחייך ודחק בנו להמשיך להתאמן.
כעבור חודשיים אנחנו מגיעים לאליפות העולם שהתקיימה בסופ״ש האחרון של ספטמבר במדינת טנסי.
דפדפתי בתמונות של התחרות מהשנה שעברה ושוב אני רואה את הדיסק הזה ותמונה של כלבת דוברמן מגניבה. שמרתי את התמונה ושלחתי אותה לחבר בישראל שמגדל דוברמנית.
בתחרות פגשתי את Stavit Budin והיא מאוד רצתה להכיר ולהפגיש אותי לחברים האמריקאים שלה וביניהם גם היו זוג קנדים ממש חמוד ואז היא אומרת לי ״תכירי מרגריטה, אלו הבעלים של קרמה" מולי עמדה בחורה יפיפייה Lori Siddons ומרשימה שמסתבר שהיא דוגמנית ובעלה, רופא בשם גורדון Gordon Cheung. חוץ מקרמה היה להם מלינוואה ושני כלבי וויפט, נקבה בוגרת וגור קטן.
בינתיים התחילה התחרות ואני הייתי עסוקה בשלי, סיימתי סבב של רוטינת פריסטייל והלכתי להחזיר את הכלבים לאוטובוס. בדרך חזרה עצרתי ליד מגרש דיסטנס כי ראיתי דוברמנית חומה חוצה במהירות את כל מגרש תחרות הדיסטנס ותופסת פריזבי באזור עם הניקוד הכי גבוה 5.5 ושוב הנוהג משחרר זריקה ושוב תפיסה מושלמת עם הניקוד הכי גבוה של 5.5, הכלבה סיימה את המקצה עם 22 נקודות.
נגשתי לגורדון לברך אותו על מקצה זריקות מרחק ממש יפה ומוצלח, הוא חייך אלי ואמר:
זה הסבב הכי יפה שלנו אי פעם, היה לנו הרבה עבודה".
צנוע, פשוט אדם כל כך צנוע וגאה בהתקדמות של כלבה שלו. לאחר מכן היה לו מקצה פריסטייל מדהים עם הוויפטית שלו וגם שמעתי מסתווית שכלבה הזאת הייתה עבורם אתגר אמיתי, כל הזמן הייתה בורחת להם. ברוטינת זוגות גורדון ואשתו נלחצו ולא הלך להם כפי ששאפו ותכננו, אבל מה שהכי היה חשוב להם היה בעיקר לעודד את קרמה ולהרגיש מצוין עם העבודה שהיא נתנה, ככה הם היו עם כל אחד מהכלבים שלהם.
אז למה הזוג הזה הוא כה מיוחד שבחרתי לכתוב עבורכם עליו? אז כך:
כן, אפשר לקנות כלב בורדר מהורים הכיייייי מדהימים!!!! עם הקווים הכייייייי מוצלחים!!!!!!. אבל אפשר גם אחרת.
אפשר להיות בעלים לכלבים מאתגרים, קשים " ולא מתאימים לפריזבי" , היום אני רואה שדווקא המאמנים הכי גדולים, הכי מוצלחים הכי טובים לקחו כלבים שאחרים לא הסתדרו איתם, לא האמינו בהם וביטלו אותם, ודווקא הם ראו בהם פוטנציאל, האמינו בהם ובחרו לבנות מחתיכות לגו מפורקות ארמון מפואר. יש כלבים שונים בעולם חלקם הם כמו חימר רך שניתן לעצב מהם את כל מה שבא לך, אבל יש כלבים שהם כמו אבן קשה שהעיצוב שלה דורש הרבה יותר זמן של ליטוש וחציבה, הרבה יותר זמן והשקעה בלהוריד חלק חלק לאט לאט כדי לא להרוס ולמוטט. אנחנו לא לומדים להיות מאלפים ובעלים טובים מהכלבים שנוחים לאילוף, אנחנו לומדים להיות כלבנים מהכלבים שמאתגרים אותנו, שגורמים לנו להזיע, להתאמץ ולחשוב, אלו הכלבים שגורמים לנו לצמוח,
השורה התחתונה היא שלא משנה איזה כלב יש לנו בידיים, עדיין תהיו האומן שלו ותלטשו אותו ותשייפו אותו עד שיצא היהלום שמתחבא בפנים.
לסיכום כמו שכתבה כאן חברת הקבוצה המקסימה Yael Sandler: ״פריזבי בשבילנו הוא לא המטרה הוא הדרך״ וזה כל כך נכון ומדויק, גם אם יש לכם בידיים את אלוף העולם הבא, זה לא משנה אם לא תיהנו קודם כל מהדרך שאתם עוברים ביחד, זה כי זאת בעצם המטרה.
אוהבת אתכם מרגריטה

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0