צוות ששווה להכיר - מלאני פרידריך וטראבל

#צוות_ששווה_להכיר
*** אזהרת קריאה***
הפוסט הזה מעט שונה ממנה שאני בדרך כלל כותבת, הוא אישי ולא בטוחה שכל אחד יתחבר אליו...
אבל אחרי שעברנו כברת דרך ביחד, אני מרגישה שאנחנו חברים ואני יכולה לקחת את הסיכון הרגשי ולחלוק איתכם משהו אישי וקצת אחר שמקווה שתקבלו אותו בהבנה.
בחיים האמיתיים, חוץ מיכולת לזרוק טוב את הפריזבי , לעשות טריקים מגניבים, להקפיץ כלב גבוה לשמיים , יש עוד משהו מאד אקוטי וחשוב כדי להשלים תמונה של משחק מצוין וזה אך שאתה מרגיש עם עצמך ויותר נכון איך את/ה מרגישים עם הגוף שלך.
נכון, אולי זה יותר קטע של בנות, כול נושא דימוי הגוף, הבחינה העצמית וכיצד החברה תופסת אותנו, אבל אנחנו בחורות ולרוב הבחורות הנורמטיביות יש תמיד את הג׳וק בראש להיראות טוב יותר, יפה יותר, ולחפש על כך חיזוקים מתמידים מהסביבה, ואם אנו קילו או שניים מיותרים זה משפיע עלינו פסיכולוגית ויכול להרוס לנו את הביטחון העצמי שבמשחק.
אני מודה לפחות אני כך, ואני משערת שיש עוד בחורות כמוני ואני משערת שיש גם בחורים שכאלו, אני מנסה לעבוד על עצמי ולהשתפר אבל זהו סוג של מאבק תמידי
למזלי, יש בחורה אחת שעזרה לי מאוד להבין שאלגנטיות במשחק הוא לא תמיד מידה XS בבגדים ופיגורה של דוגמנית.
הכירו את מלאני פרידריך וטראבל, כן כן, קראתם נכון לכלבה יש שם של צרה 😊
פגשתי אותן פעם ראשונה בסמינר של מיכאלה אנדורבה בהולנד. זה עוד משהו מדהים שנתקלתי בחו"ל, הפרגון הדדי והענווה ששחקנים מאוד מוכשרים וחזקים, מזמינים שחקנים חזקים ומוכשרים לא פחות כדי ללמוד סגנון משחק נוסף ושיטות אימון כדי להעשיר אחד את השני מתוך רצון הדדי ואמיתי לעזור אחד לשני ללא אגו או מלחמה.
כך הכרתי לראשונה את מלאני עם חברה שלה מרים שהעבירו הרגנו סמינר מדהים ומעשיר!
מלאני התחילה לעבוד על הרוטינה שלהם וטראבל היתה בת שנה וחצי. בורדרית מאוד חמודה,
מלאני בחורה לא קטנה.. אבל הפעם התרשמתי יותר מהעבודה שלה מאשר העבודה של הכלבה,
כשהיא זזה במגרש, מוציאה זריקה אחרי זריקה, וטראבל משתפת איתה פעולה כיחידה אחת, נפלה לי הלסת, הבנתי שלא צריך להיות דוגמנית כדי להיות עם ביטחון עצמי וסטייל, החלטתי כשאהיה גדולה אהיה מלאני פרידריך, זה הסגנון שאני רוצה לרכוש, לעלות על המגרש ולהתנועע עם ביטחון עצמי ואלגנטיות של ריקודי סלון.


ב2017 מלאני וטראבל עלו לפודיום למקום שני באליפות אירופה, טראבל עוד לא הייתה אפילו בת שנתיים, גורה עדיין במונחי כלב, הרוטינה הייתה בנויה היטב תוך דגש מקסימלי והתחשבות בבטיחות של הכלבה.
השנה הן עולות כאלופות אירופה ב overall ב UFO תוצאות של פריסטייל ודיסטנס ביחד, במיקום הכי גבוה
לפניהן עומדת אליפות העולם השבת UFO 2018 שתתקיים בהולנד . אני מחזיקה אצבעות ומאמינה בהן שהן תוכלנה לכבוש גם את הפסקה הזאת .
שורה תחתונה של הסיפור הזה הוא, אנשים יאמרו לכם דברים, יכניסו בכם ספקות וינסו לערער לכם את הדימוי העצמי, תאמינו בעצמכם, המכשול היחיד הוא אתם ומה שעובר לכם בראש, צאו החוצה, תתאמנו עם הכלבים, ואל תתנו לאף אחד שעומד לכם בדרך להכשיל אתכם, אתם הרבה יותר טובים, יפים ומוכשרים ממה שאתם חושבים.

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0