צוות ששווה להכיר - החבורה האיטלקית, "אנטוניו", "קוזמה" והכלבת הלברדור/בורדר קולי המעורבת שלהם בשם "ב

#צוות_ששווה_להכיר
מכירים את המשפט "צריך שניים לטנגו"? חשבתם פעם מה היה קורה אם היו שלושה רקדנים לטנגו? 😉
אז זהו שלי אישית לא יצא לראות שלושה רקדנים בטנגו אבל כן יצא לי לראות צוות של שני שחקני פריזבי וכלבה אחת, עולים להתחרות על המגרש ושהציגו הופעה שהיא ברמה של יצירת אומנות לא פחות.
האירוע התרחש בשנת 2015 בבלגיה, וזה שוב קרה שנה שעברה בארה"ב באליפות העולם.
הכירו את החבורה האיטלקית, "אנטוניו", "קוזמה" והכלבת הלברדור/בורדר קולי המעורבת שלהם בשם "בולמה".
השלישייה הזאת, עובדת, נעה ונושמת ביחד בתיאום מוחלט על המגרש במשך 90 שניות מרהיבות שמשאירות את הצופים ללא נשימה, אין צעד מיותר בריקוד שלהם ולכל תנועה שלהם יש מטרה ומשמעות ועם זאת הם עושים אותן בתחושה של חוסר מאמץ ובקלילות.
כשאני צפיתי בהם בפעם הראשונה בשנת 2015, לא יכולתי להוריד מהם את העיניים, הייתי מלאה בהשתאות.
גם אנטוניו וגם קוזמה ואפילו בולמה הכלבה, הם מאסטרים מיומנים של פריזבי כלבים ושחקנים מדהימים בזכות עצמם, אבל כשהם עובדים ביחד כצוות, החיבור שלהם יוצר הצגה שהיא פשוט קסם מהאגדות.
הם לוקחים את הספורט של פריזבי כלבים ומעלים אותו מרמה של תחרות למופע של אומנות בתנועה.
בענף SKYHOUNDZ בנוסף למקצה הפריסטייל של צוותי נוהג וכלב, יש מקצה נוסף של פריסטייל זוגות שהתחיל בשנת 2005 כמקצה רשמי לאליפות העולם.
בקטגוריה זאת יוצאים למגרש שני שחקנים וכלב כשהמטרה היא להראות עבודת צוות משותפת בין שני נוהגים וכלב, דבר שהוא אתגר לא קטן...
תחשבו כמה זה קשה לעבוד לכלב עם נוהג אחד, עכשיו תכפילו זאת פי שלושה.
הרבה צוותים לא מצליחים להפגין זרימה והרמוניה אבל הצוות הזה ללא ספק מצא הורמוניה ב90 שניות. כשהם זזים במגרש, כל צד, קצב הריצה, ההרמה של הדיסקים, הכל במקום והכל משלים אחד את השני והכלבה משתלבת בין שניהם בקלות ובכיף מוחלט שנראה ללא מאמץ.
לא לחינם הצוות הזה זכה במעמד של אלופי אירופה ואלופי עולם משנת 2015.
אגלה לכם סוד קטן, כשפעם ראשונה ראיתי את רוטינת זוגות שלהם אמרתי שאני גם רוצה לעשות זאת, לצערי לא מצאתי הפרטנרים לכך עד שהתמזל מזלי והצטרפתי לצוות של לורנס פראדריק.
ביום שלורנס אמר שהוא רוצה לשחק רוטינת זוגות עם אחת הכלבות שלו בשם "בל-אייר", התשובה "כן" פשוט יצאה מהפה שלי עוד לפני שהספקתי לחשוב.
השנה אנחנו קיבלנו מועמדות לאליפות ונצא להתחרות מול לא פחות מאשר הצוות המדהים הזה של אנטוניו, קוזמה ובולמה, כשהשנה יש להם גם כלבה יותר צעירה בשם "לנה" שהם מופעים איתה ברוטינת הזוגות.
אני נרגשת וגאה שיצא לי לצאת להתחרות באותו המגרש ובאותה הקטגוריה עם קליברים ברמה העולמית כמו הצוות הזה
לסיכום אומר שאחד הדברים היפים מבחינתי בספורט הפריזבי כלבים, הוא שהוא ממשיך להתפתח ולהשתנות כל עוד האנשים שעוסקים בו הם יצירתיים ומביאים את החלום שלהם לידי ביטוי בעשייה.
אוהבת אתכם
מרגריטה
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0