צוות ששווה להכיר - אלכס שטיין

#צוות_ששווה_להכיר
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
היי לחברי הקהילה המופלאה הזאת 😊
יש לי שאלה אליכם, לכמה ממכם הייתה ההזדמנות לפגוש דמות שהיא אגדה מהלכת? 
בינתיים אספר לכם סיפור כיצד הזדמן מזלי ולי יצא לפגוש דמות שכזאת, הדמות שעבור רבים הובילה לפרסום הפריזבי כלבים בעולם:
יום אחד אני נכנסת לסלון של לורנס ובטלוויזיה שודר משחק כדורסל של קבוצת הלוס אנג'לס לייקרס נגד קבוצת הכדורסל פילדלפיה סיקסרס.
בסלון יושב אדם עם אף שזוף, כובע בייסבול ומשקפיים וצופה במשחק, אני מסתכלת עליו מצמצת ולא מאמינה, מולי יושב האדם שמבחינת רבים הוא זה שהתחיל את הכל - אלכס שטיין! 
אלכס שטיין מי שזוכר הוא היה הבעלים של אשלי (Ashley) כלב הוויפט המפורסם שבזכותו הספורט הזה זכה לכזאת תעודה. בקצרה אלכס שטיין היה בחור בן 23 בשעתו ששיחק עם אשלי פריזבי מהרגע שהגיע אליו, אלכס ידע שיש לו כלב אוצר בידיים עם חוש ליצירת דרמה ותיאטרליות בתנועה ובתפיסות שלו. 
אלכס האמין באשלי בלב שלם וחיפש את ההזדמנות לפרוץ איתו לתודעה של הציבור אבל אף אחד לא נתן לו צ'אנס 
אז אלכס החליט לייצר לעצמו את ההזדמנות לבד, ההזדמנות הזאת הגיעה כאשר אלכס שמע שהלוס אנגל'ס דוגר'ס מארחים את הסינסינטי רד'ס בתחרות בייסבול.
ב5 באוגוסט 1974 אלכס שטיין ואשלי הוויפט התפרצו למגרש והתחילו לשחק פריזבי, המצלמות של רשת NBC שידרו שידור חי את המשחק וצלמות את אשלי רץ במהירות של 60 קמ"ש וטופס פריזבי בגובה של 2.5 מטר מהקרקע! 
לצערו של אלכס שוטרים עצרו אותו והרחיקו אותו מהמגרש ובכל המהומה שנוצרה אשלי נעלם.
לסיפור יש סוף טוב כמובן ואשלי נמצא והוחזר.
חזרה לזמן הזה, אני נכנסת למתקן האימונים ועובדת עם הכלבים, אשלי צופה בנו מופיעים עם הכלבים, בסיום הרוטינה שלי הוא מתרומם ומתחיל לעזור לי לאסוף את הדיסקים על המגרש, מגיע לכלבים שלי מלטף אותם, פונה אלי ומחמיא לי על סגנון המשחק, אני מסתכלת עליו ולא מאמינה, זכיתי לפגוש אגדה מהלכת. 
יש לי המון שאלות אליו, בראש שלי רצות מיליון מחשבות אבל אני נושכת שפתיים ולא שואלת, אני לא רוצה להפריע לו לחזור לצפות במשחק. 
לאלכס שטיין היה חלום, הוא לא נתן לשום דבר לעצור בעדו, הוא אהב את הכלב שלו אהבה עזה והאמין ביכולות שלו, ולכן הם עשו ביחד חיים מטורפים, בין השאר בזכותו אני מרשה לתת דרור גם לחלומות המשוגעים שלי לפרוץ החוצה, כל אחד מאיתנו יכול להיות איש וכלב אגדה רק צריכים להאמין בחלום. 
צרפתי בתגובה הראשונה את הקישור לפוסט הנהדר של גלעד סנדלרGilad Sandlerהמספר את סיפורם של אלכס ואשלי
מציעה לכם לקרוא אותו לספוג קצת השראה 
כי גם אתם תהיו בסופו של יום "צוות ששווה להכיר” 
אוהבת אתכם 
מרגריטה

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0