סוון פן דראישס - צוות ששווה להכיר

#צוות_ששווה_להכיר
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
היי חברים
בסדרת הפוסטים הזאת, #צוות_ששווה_להכיר אני חולקת איתכם סיפורים על שחקני פריסטייל , שחקני דיסטנס, אלופי אירופה ועולם, אנשים שעושים דברים מטורפים ומדהימים עם הכלבים האישיים שלהם, כלבים גדולים וקטנים מכל מיני סוגים, מתוך אהבה גדולה לכלבים ולספורט.
אבל גם חשוב לי לומר תודה ולספר מהיכן הכל התחיל, כי החיים הם בין השאר אוסף האנשים והחוויות שמלווים ומלמדים אותנו בדרך.
אני והאהבה שלי לספורט הזה לא היו קיימים לולא אותו אדם עליו אני כותבת כעת ועיצב לי את הדרך, אדם צנוע עם לב רחב שיכול להכיל ולחבק את כל העולם.
אותו אדם ארח אותי ובעלי והכניס לתוך ביתו וגרם לנו להרגיש בני משפחה.
אדם שמקדיש את חייו כמה עשרות שנים לספורט הזה וללא הוא גם לא הינו כיום בישראל יכולים לקיים תחרות ולהגיע לאן שהגענו ושואפים להגיע יותר , אדם שחושב שצריך לצאת מהקופסא ולשחק עם מגוון גזעי כלבים.
הכירו את סוון פן דראישס , האב, האח ואנציקלופדיה מהלכת של הפריזבי האירופאי, אוטוריטה לספורט וכלבים מהדרגה הגבוהה ביותר , שופט תחרויות ומסטר בעל הבנה מטורפת של מבנה והתנהגות הכלב.
תתפלאו אבל סוון פן דראישס, דווקא נאמן לגזע שלא תחשבו שמשחק פריזבי, ודווקא הגזע הזה משאיר אבק במשחק להרבה מאד בורדרים. סוון פן דראישס משחק עם לברדורים קו עבודה.
לצערי עקב בעיות בריאות לאורך זמן הוציא את סוון פן דראישס ממעמד המתחרים, אבל זה לא מוריד ממנו טיפת חשיבות בעולם הפריזבי לכלבים, נהפוכו הדבר, הוא נחשב אגדה בחייו.
במרץ שנה שעברה בעזרת סוון, אני וצחי הקמנו לראשונה בישראל תחרות רשמית מענף KMARCh.
מהרגע ש סוון פן דראישס נחת בישראל ועד רגע שעזב, הוא נתן את כול כולו לשחקנים הישראלים.
השנה הוא שוב מגיע! גם 2018 תהיה שנת KMARCh בישראל!
הולך להיות לצחי ולכם, כבוד גדול לאחר את סוון פן דראישס ולקיים את התחרות בישראל.
כולכם מוזמנים להגיע, פשוטו תעשו זאת, תגיעו, תשתתפו במשחקים, הם מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות, ונועדו לעשות לנו ולכלבים שלנו ביחד הפנינג של כייף ויותר מזה תזכו לפגוש את סוון פן דראישס בכבודו ובעצמו!
כי להגיד "סוון פן דראישס" זה בעצם להגיד "פריזבי כלבים"!
#צוות_ששווה_להכיר

אוהבת אתכם ומתגעגעת
מרגריטה
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק