צוות ששווה להכיר - מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקום

#צוות_ששווה_להכיר
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
אני מקווה שאתם מחזיקים כרגע ביד בקבוק של היינקין 😊
אני כותבת את הדברים האלו ממדינת וירג'יניה ארה"ב.
סיימנו עכשיו סבב הופעות במדינה הנהדרת הזאת, התושבים המקומיים בכל מחוז שאנו מגיעים אליו מרעיפים עלינו חום ואהבה.
זאת הייתה הזדמנות נהדרת ללמוד לשחק פריזבי במצבים שונים ומשתנים כגון דשא שונה, מזג אוויר מתחלף במהירות, שעות שונות ביממה וסוגים שונים של תאורה.

אומרים שאחת הסיבות שלהקת הביטלס היו כל כך טובים, היא שהם בתחילת הדרך פשוט ניגנו במשך שעות ארוכות על הבמה בכל יום בסבב ההופעות שלהם בהמבורג גרמניה וליטשו את כישורי הנגינה וההופעה שלהם.

אני אהיה אתכם כנה, להופיע כל יום כמה פעמים ביום, לקום מוקדם בבוקר ולהתאמן שוב ושוב זה לא קל, הנסיעות בדרכים, המאמץ הפיזי המתמשך, השעות הארוכות של אימונים והופעות, התחזוקה השוטפת והעבודה היא עם הכלבים, מסתיימת בסוף עם שרירים תפוסים והמון עייפות.

אבל מה אני מרגישה שהשתפרנו משמעותית, כל פעם שאני יורדת מהמגרש, אני מחויכת ומרוצה ממה שעשיתי.
הדרך היא עוד ארוכה והאתגר האמיתי עוד לפנינו, אנחנו נכנסים עכשיו לשלושה שבועות של הכנות ואימונים מפרכים לקראת תחרות מסוימת שמיוחדת עבורי, אנחנו מתכוננים לתחרות ה :
Last Chance, שתקבע האם נעלה לאליפות העולם של Skyhoundz היוקרתית.
אחרי ההקדמה הזאת נשאלת השאלה למה הענף הזה כל כך יקר לליבי ואיך זה קשור למסורת הפוסטים #צוות_ששווה_להכיר ?
בסתיו 2013 טסתי לאירופה בכלל לתערוכת כלבים, פריזבי בכלל לא היה בלקסיקון שלי.
באותו הזמן הייתי בקשר דרך הפייסבוק עם בחורה בהולנד עם שלושה בורדרים.
הקשר בינינו נוצר לאור כך "שאקליפס" שלי והבורדר הצהוב שלה "פייפר" הם חצאי אחים מאותו האב ולכן גם היו מאד דומים.
הבחורה ההולנדית הזמינה אותי להתארח אצלה, ידעתי שהיא ובן זוגה משחקים פריזבי עם הכלבים באופן תחרותי ומקצועי אבל לא ייחסתי לכך כל חשיבות.
במהלך הביקור יצאנו לשחק עם הכלבים בפארק, הבחורה ההולנדית שאלה אותי אם היא יכולה לשחק פריזבי עם אקליפס, אמרתי לה כמובן, הכלבה הייתה רק בת 13 חודשים צעירה וגורית.
הזריקה הראשונה הייתה רולר (זריקה על הקרקע ) למרחק של 20 מטר, אלקיפס תפסה אותו תוך כדי התגלגלות והחזירה אותו במהירות וטבעיות כאילו מאז ומתמיד היא עושה זאת.
הזריקה הבאה הייתה כבר באוויר ולמרחק של 25 מטר, אקליפס חתכה במהירות את המסלול זינקה לאוויר תפסה את הדיסק וישר רצה להחזיר, העיניים שלי נפערו לרווחה, חיוך גדול התפשט מצד לצד והחיידק הזה שנקרא "פריזבי כלבים", התפשט לי בכל הגוף, את האהבה והתשוקה שלי לתחום מאז
כבר יצא לכם להכיר 😊

אז מי הם זוג ההולנדים המדהימים האלו?
הכירו את מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקום!
אלו הם שני האנשים שהדביקו אותי במחלת הפלסטיק המעופף,
חצי שנה לאחר אותו ביקור, ביוני 2014 יצאתי איתם לאליפות אירופה באיטליה להתחרות ב- Skyhoundz. באותה שנה גם זכיתי לעלות עם אקליפס לתחרות דיסטנסט וסיימנו במקום רביעי בכיתת מתחילים.
מרג׳ו העפילה ל Top 10 בפריסטייל מתקדמים לאחר סה"כ 5 שנים אחרי שנכנסה לספורט ואילו הכלב שלה צ׳אבי היה רק בן 2,5.פרי עם החצי אח של אקליפס, פייפר זכה להגיע לפודיום כאלוף אירופה בדיסטנס!
באותה עונה באוקטובר 2014 צ׳אבי זכה להעפיל לפודיום כאלופי עולם בUFO !
שנתיים לאחר מכן ב 2016, מרג׳ו וצ׳אבי מעפילים למקום 4 באליפות עולם ב UFO!

הסיבה העיקרית שאני כותבת על מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקום היא לא בגלל הקשר האישי או ההישגים אלא כי פרי הוא מורה בחסד עליון, אחד מהכלבנים שיותר מבין בתנועה ועבודה עם דיסק ויורד לדקויות הקטנות. מרג׳ו עצמה מלאה בסטייל נקי ואלגנטי שיוצר אשליה של משחק ללא מאמץ. צ׳אבי הוא בורדר קולי גדול וכבד יחסית(24 ק״ג ), אבל כשהוא במגרש הוא פשוט עף.

מה שלמדתי באותו רגע מכונן שהכרתי את הזוג הקסום הזה הוא שנכון, כולנו רוצים באופן טבעי להצליח ולהתקדם כמה שיותר גבוה וכמה שיותר מהר, אבל אנשים מפספסים את הדבר הכי חשוב, זאת לא התחרות, אלא הדרך שעושים ביחד עם הכלב, ההנאה והריגוש והתסכול מההתחלה, ותחושת הסיפוק לאחר התגברות על האתגר, הצעדים הקטנים שאתם עושים יחדיו. התחרויות ראשונות שעולים יחד עם הכלב, הפסד או זכייה, אלו רגעים חולפים,תיהנו משיתוף הפעולה ביניכם, היציאה המשותפת לעבודה.

בקרוב מאד יגיע הסתיו ולכם תהיה הזדמנות פעמיים לחוות מה היא תחרות פריזבי.
גם אם אתם לא מרגישים לגמרי מוכנים, תעלו, תיהנו, אין על החוויה הזאת שלא תעזו לפספס אותה!! אני ערבה לכם זאת חוויה מסוג אחר!!!
בינתיים תיהנו מהסרטון של מרג׳ולאין ואן אנקל ופרי פון מולוקום >>

#צוות_ששווה_להכיר
אוהבת אתכם
מרגריטה

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0