צוות ששווה להכיר - לוראנס פראדריק - פריזבי לכלבים / פריסבי

#צוות_ששווה_להכיר
מאת: מרגריטה בוגוסלבסקיה
אתם מכירים את הרגע הזה כשאתם נתקלים באדם ומבינים שהוא יותר מאיש מקצוע, אלא מנטור ומורה לחיים? אדם שהיכולת הבנה שלו בכלבים ואנשים גובלת כמעט בחוש שישי....
אז הגיע הזמן להיפרד מיבשת אירופה לעבור לצד השני של האוקיאנוס, למקום שבו פעם ראשונה נזרקה צלחת פריזבי לאוויר, בעידן של חזון וחלומות בו כלבים ובעלים ייסדו מסורת של ספורט מופלא ונפלא, ברוכים הבאים לארצות הברית
מודה, קשה לי לשלוט ברגשות וההתלהבות כשאני מציגה לכם את השחקן הבא,
חלק מכם כבר הכרתם עוד בלייב וזכיתם ללמוד ממנו, אבל התרגשות שלי היא לא רק בגלל זה, ההתרגשות נובעת מכך שבשלושת החודשים הקרובים אני ושלישית הג'ינג'ים הכתומים שלי קבלנו את ההזדמנות להיות חלק מצוות המופעים של האיש המופלא הזה.
חברים יקרים תכירו - לוראנס פראדריק - אלוף העולם 5 פעמים!!! כשאומרים פריזבי אומרים לוראנס פראדריק , האדם הזה הוא חלק מההיסטוריה של הפריזבי, ההיסטוריה והספורט זה שנקרא פריזבי גדלו והתפתחו יחד איתו. לוראנס הוא אדם שחי את חלום הפריזבי והפריזבי חי אותו, הם חלק בלתי נפרד, מארג של של אומנות, מיומנות, הבנת כלבים ואתלטיות בלתי נגמרת ובלתי מתפשרת.
על לוראנס אפשר לספר המון, אבל לדעתי מה שהכי מייחד אותו כאדם זה שהוא רואה ומרגיש פוטנציאל בכלבים דחויים שאף אחד לא רוצה או מאמין בהם. ללורנס יש פשוט חוש שישי, אני לא מסוגלת להסביר זאת אחרת, שמעתי כל כך הרבה סיפורים על הכלבים שלו שבחיים לא הייתם מאמינים שאלו כלבים שלא היו מוכנים אפילו לגעת בכדור או להתעניין בצעצועים או לחילופין כלבים שאף אחד לא היה יכול להתמודד איתם. ועכשיו כל אחד מאותם כלבים הם חברים בלהקה שנוסעת כל שנה למסלול הופעות בכל רחבי ארה"ב, משמחים גברים, נשים וילדים בהופעות בהם הם מתעופפים לשמים לגבהים אדירים.
אני רוצה שתצפו ותיהנו מרוטינה עם "הרלי" הכלב האגדי שעמד לצידו של לורנס, על הפודיום, שלוש פעמים, במעמד אלוף העולם!
הרלי עבר 7 בתים! לפני שהגיע לידיים של לוראנס, כאשר אף אחד לא יכל להסתדר ולהתמודד עם הכלב הזה, כשלוראנס לקח אותו לידיים,3 שנים אחרי, הרלי הפך להיות אלוף עולם פעם הראשונה מתוך שלוש פעמים!
אני אוהבת את הקהילה הזאת ואת כל החברים שבה, זאת קהילה של אוהבי כלבים מעל הכל, המסר הכי חשוב שאני רוצה שתיקחו מהסיפור הזה הוא שלפני שאתם לוחצים על הלינק לסרטון של אלוף עולם ואגדה בעולם הפריזבי, הוא שהכי חשוב שתאמינו בכלב שלכם, תגדלו ביחד, תהיו סובלניים לכלבים ואחד לשני, אתם יכולים להגיע הכי רחוק שיש, כי בפריזבי אפילו השמיים הם לא הגבול.

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0